Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Kosorín, Oficiálna stránka obce

Obec Kosorín

Aktuálne oznamy obce Kosorín

HLÁSNIKVytlačiť
 

Vážený občan,

obec pre vás pripravuje novú službu Hlásnik, prostredníctvom, ktorej by sme vás chceli informovať o dianí v obci. Našou snahou je vám v čo najkratšom čase priniesť informácie o udalostiach v rámci našej obce (poruchy, odstávky, rôzne podujatia). Na to, aby sme mohli takéto informácie poskytnúť priamo vám, je potrebné aby sme mali vaše kontaktné údaje (telefónne číslo prípadne mailovú adresu). Preto v prípade, že máte o túto službu záujem, prosím vyplňte vaše kontaktné údaje, na ktoré vám budú zasielané informácie o dianí v obci.

Keďže takéto spracúvanie kontaktných osobných údajov podlieha nariadeniu Európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (ďalej len „Nariadenie“), musíme ako prevádzkovateľ preukázať, že nám dávate dobrovoľný súhlas so spracovaním vašich osobných údajov.

 

Celý dokument najdete nižšie v súbore na stiahnutie

Pre ďalšie spracovanie je potrebné tieto dokumenty doručiť v origináli  na obecný úrad v Kosoríne. V prípade potreby je tento dokument prístupný aj na obecnom úrade v Kosoríne, v čase úradných hodín.

 

Hlásnik.JPG

 


 
 


6326642

Úvodná stránka