Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Kosorín, Oficiálna stránka obce

Obec Kosorín

Aktuálne oznamy obce Kosorín

Novoročný príhovor starostu obceVytlačiť
 

Vážení spoluobčania,

dovoľte mi, aby som sa Vám pri príležitosti začiatku nového roku 2019 prihovoril.

Máme za sebou ďalší rok, rok plný pekných udalostí. Po čare Vianoc prežívame prvé hodiny nového roka, podávame si ruky s priateľmi a známymi, vyslovujeme si svoje želania, či predsavzatia.

Rok 2018, ktorý sme prežili v každodenných radostiach, starostiach, zostane už len v našich spomienkach. Každý z nás sa ho snažil naplniť čo najlepšie ako vedel, či už v oblasti pracovnej, rodinnej alebo osobnej. Aj ja som sa Vás snažil nesklamať a zároveň ďakujem za prejavenú dôveru v komunálnych voľbách.

Do Nového roku som si predsavzal, že sa opäť pousilujem urobiť pre našu peknú obec čo najviac. Priestor na vylepšenie je vždy a všade. Zároveň som hrdý na ľudí, ktorí tu žili, tvorili, pracovali počas minulých generácii, ako teraz vy žijete, tvoríte a pracujete pre krajší zajtrajšok našej rodnej obce.

Dovoľte mi pri tejto príležitosti poďakovať poslancom obecného zastupiteľstva, zamestnancom obce, Kosorínskym orlíčatám, cirkvi,  občianskemu združeniu Kosorínček, novozaloženému klubu seniorov, všetkým naším obetavým občanom, podnikateľom, firmám, ktorí pomáhajú obci a prispievajú k rozvoju, oživeniu spoločenského, kultúrneho i športového života.

V tomto Novom roku 2019 Vám všetkým prajem veľa síl a šťastia v každodennom živote, pevné zdravie a harmóniu v medziľudských vzťahoch.

Peter Hric, starosta obce

 

2019.JPG

 

 

 

                                      

 

                                                                                        


 
 


6193411

Úvodná stránka