Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Kosorín, Oficiálna stránka obce

Obec Kosorín

Aktuálne oznamy obce Kosorín

Deň detí a rodiny 2018Vytlačiť
 

Deň detí a rodiny v Kosoríne sa mimoriadne vydaril. Ráno nás trochu vystrašilo počasie, ale nakoniec vydržalo bez dažďa celý deň. O 10 – tej sa to začalo. Najprv sa zaregistrovali hráči futbalového turnaja ,,Zober loptu nie drogy“. Vytvorili 5 tímov po sedem hráčov. Každý tím dostal tričko s nápisom ,,Zober loptu nie drogy“. Mali sme tím: biely, žltý, modrý, zelený a červený. Na ihrisku sa to hmýrilo farbami. Malí futbalisti hrali so zápalom profesionálnych športovcov. Okrem futbalu deti plnili 11 úloh a po ich splnení dostali balíček. Súťažili v jedení koláča.  Boli aj nanuky, opekačka, kola a veľa hudby.

Dospelí si tiež zasúťažili v disciplínach, ktoré nie sú až tak náročné na fyzickú kondičku. Najprv lovili udicou rybičky v detskom bazéne a potom súťažili v pití piva. Muži si to rozdali pri pílení dreva a ženy pri šití. Šlo im to vynikajúco.

Všetci si pochutili na guláši a smäd uhasili chladeným pivom. Guláš bol vynikajúci a nie je divu, že sa návštevníkom, ktorí prišli až neskôr poobede, neušlo. Hold, zábava začala skoro ráno. Kto neskoro chodí ....

O 16:00 hodine skupina SENZUS ukázala svoje umenie. Bavili sa všetci. Štadión už dávno nezažil toľko zábavy a hluku. Celú túto rodinnú atmosféru ukončil koncert skupiny The Duntchos, ktorá svojou pop rockovou hudbou zavŕšila toto podujatie.

Deň detí a rodiny tento rok ukázalo, že spojenie  športu, hudby a tanca spolu prináša veľa zábavy. Každý kto, čo i len trochu chcel, mal možnosť sa odreagovať a dobiť baterky do ďalších dní.

Ďakujeme všetkým, ktorí sa akýmkoľvek spôsobom pričinili o úspešný priebeh nášho podujatia.

Odkaz na fotogalériu

IMG_3596.jpg


 
 


5905715

Úvodná stránka